جابونجا مرکز آموزش مهارت های لازم جهت یافتن شغل مناسب در خارج از ایران (کانادا ، استرالیا ، اروپا ، کشورهای عربی ) است. آموزش های این مرکز بیشتر بر اساس مهارت های مورد نیاز شغلی در کشور های عربی، استرالیا ، کانادا و اروپا تنظیم شده اند ولی در سایر کشورها نیز قابل استفاده هستند. این آموزش ها با یاد دهی یک مهارت به صورت تئوری و عملی آغاز میشود و سپس تمامی اصطلاحات رایج و کلمات کلیدی مورد نیاز آن مهارت به زبان انگلیسی آموزش داده میشوند. برگزاری کارگاه های عملی در کنار آموزش تئوری از مزایای جابونجا حساب میشود. نیاز به گفتن نیست که این مهارت ها در داخل ایران هم  برای کاریابی کاربرد فراوانی دارند و میتوانند موقعی های شغلی جدیدی را به وجود آورند.

کاریابی استرالیا، کانادا، اروپا و کشورهای عربی، تنها زمانی ممکن میشوند که شما مهارت خاصی داشته باشید. در غیر این صورت باید تن به کارهایی بدهید که هرگز فکرش را هم نمیکنید!

موقعیت اجتماعی بالاتر تنها با داشتن شغل بهتر ممکن است. اگرچه معنای “شغل بهتر” ممکن است در ایران با سایر کشورها متفاوت باشد، ولی به هر حال داشتن مهارت بیشتر کمک بزرگی به شما میکند تا درآمد ماهانه شما افزایش یابد و رفاه بیشتری را داشته باشید. فراموش نکنید کاریابی در کشورهای دیگر برای شما که زبان مادریتان فارسی است از کاریابی برای ساکنین آن کشور یا کسانی که زبان مشترکی با بومیان آن کشور دارند سختتر است.

ما در جابونجا سعی کرده ایم کاریابی شما را در اونجا راحت تر کنیم!
برای دیدن لیست کلاس ها به اینجا مراجعه نمائید.

 

لازم به ذکر است جاونجا موسسه کاریابی خارج از ایران و یا کلاس آموزش زبان عمومی نیست.

درحال ارسال
User Review
0 (0 امتیاز)